513 013 222
510 090 088

Kariera

 

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Wichlińscy jest miejscem oferującym duże możliwości rozwoju specjalistom branży stomatologicznej. Gabinety wyposażone w wysokiej klasy aparaturę, bardzo dobre materiały a ponadto  sprecyzowane standardy zapewniają wysoki komfort pracy. Jeśli chcesz dołączyć do grona specjalistów Centrum prześlij swoją aplikację na adres:

anna.macander@stomatologiawichlinscy.pl. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W chwili obecnej poszukujemy specjalistów na stanowiska:

Lekarz stomatolog, miejsce pracy: Kraków

Lekarz stomatolog, specjalista endodoncji, miejsce pracy: Gorlice

Lekarz stomatolog, specjalista ortodoncji, miejsce pracy: Gorlice

Higienistka stomatologiczna, miejsce pracy: Gorlice

Asystentka stomatologiczna, miejsce pracy: Gorlice

 

SPECJALNA OFERTA WSPÓŁPRACY DLA LEKARZA SPOZA GORLIC!
Jeśli nowoczesna stomatologia z wykorzystaniem cyfrowych technologii jest Twoją pasją oraz jeśli szacunek, dobre relacje towarzyskie, systematyczna edukacja są dla Ciebie ważne i wartościowe, to szukamy właśnie Ciebie. Chcemy abyś stał się częścią naszego zespołu i współtworzył wyjątkowe miejsce, Specjalistyczne Centrum Stomatologii oferujące profesjonalną i kompleksową pomoc swoim Pacjentom.
Klinika mieści się w sercu Gorlic, malowniczego miasta położonego w dolinie dwóch rzek, na północnej granicy Beskidu Niskiego. W mieście jest dużo zieleni, w tym m.in. Park Miejski zajmujący powierzchnię 20 ha, dlatego nie brakuje świeżego, czystego powietrza. Jeśli nie mieszkasz w Gorlicach ani okolicach zagwarantujemy Ci przytulne, kompleksowo wyposażone mieszkanie usytuowane w budynku Centrum.

Galeria mieszkania:

 

 

 

 

 

Od kandydatów oczekujemy odpowiednich kwalifikacji, zaangażowania oraz współpracy w kierunku dalszego rozwoju Centrum.

Zakres usług