513 013 222
510 090 088

SPECJALISTA ORTODONCJI OD TERAZ RÓWNIEŻ W CENTRUM GORLICE!

Z wadami zgryzu nie wiąże się wyłącznie defekt kosmetyczny. Nieprawidłowe ułożenie zębów czy niewłaściwy rozwój szczęk mogą powodować wady wymowy, dysfunkcje stawów skroniowo-żuchwowych, choroby przewodu pokarmowego, choroby przyzębia i wiele innych.

W takich sytuacjach warto poddać się leczeniu ortodontycznemu w Centrum Stomatologii Wichlińscy Gorlice lub Centrum Stomatologii Wichlińscy Kraków. Założenie aparatu ortodontycznego przez lekarza ortodontę jest jednym z najskuteczniejszych sposobów uzyskania prawidłowo  ustawionych zębów. Ortodoncja w zakresie leczenie niektórych wad jest ściśle powiązana z chirurgią szczękową.

Zaawansowane zabiegi chirurgiczne umożliwiają uzyskanie pożądanych efektów estetycznych i czynnościowych m.in. poprzez zabiegi zmieniające położenie kości szczęk.

Po zakończonym leczeniu ortodontycznym może okazać się, że miną takie dolegliwości jak trzaski w okolicach stawów skroniowo-żuchwowych, bóle głowy czy szumy w uszach. Często leczenie ortodontyczne zapewnia Pacjentom uzyskanie harmonijnych rysów twarzy i w znaczący sposób poprawia jakość życia.

Specjalista ortodoncji przyjmuje zarówno w Klinice dentystycznej w Gorlicach jak również w Klinice dentystycznej w Krakowie.

Zakres usług