513 013 222
510 090 088

Pierwsza wizyta

Rezerwacji wizyty można dokonać na kilka sposobów:

Dzwoniąc do recepcji jednego z CENTRUM:

Gorlice: 513 013 222

Kraków: 510 090 088

Wysyłając wiadomość e-mail na jeden z adresów CENTRUM(gorlice@stomatologiawichlinscy.pl, krakow@stomatologiawichlinscy.pl)

Wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie, w zakładce KONTAKT.

Przychodząc do jednego z CENTRUM i rezerwując wizytę na miejscu (Gorlice, ul. 3 Maja 16; Kraków: ul. Prądnicka 65/113)

 

W czasie oczekiwania na termin wizyty, można uzupełnić  Kwestionariusz Stanu Zdrowia, którego wypełnienie jest konieczne przed pierwszą wizytą. Uzyskując odpowiedź na postawione w Kwestionariuszu pytania, mamy możliwość lepszego zaplanowania leczenia. Informacje w nim zawarte objęte są ochroną danych osobowych.

 

Kwestionariusz można zeskanować i przesłać mailem na adres: gorlice@stomatologiawichlinscy.pl, krakow@stomatologiawichlinscy.pl). Można również przyjść z wypełnionym Kwestionariuszem  i złożyć go bezpośrednio przed wizytą w recepcji. Pacjenci, którzy  nie wypełnią Kwestionariusza w domu proszeni są o przybycie na wizytę 15 minut wcześniej.

 

KLIKNIJ I POBIERZ KWESTIONARIUSZ STANU ZDROWIA (CENTRUM GORLICE)
KLIKNIJ I POBIERZ KWESTIONARIUSZ STANU ZDROWIA (CENTRUM KRAKÓW)

 

Centrum Gorlice znajduje się przy malowniczym deptaku- ul. 3 Maja 16, w strefie płatnego parkowania.

Centrum  Kraków znajduje się w dzielnicy Krowodrza - ul. Prądnicka 65/113.

W czasie oczekiwania na wizytę w recepcji można skorzystać z bezprzewodowego internetu Wi-Fi, zapoznać się z aktualną prasą, czy  napić ciepłych lub zimnych napoi.

U rejestratorki dostępne są darmowe, jednorazowe szczoteczki i pasty do zębów.

Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie wizyty rozpoczynały się punktualnie, dlatego też wszelkie odstępstwa od tej reguły są skutkiem nieprzewidzianego wydłużenia procedury medycznej.

Prosimy o zabranie ze sobą aktualnej dokumentacji medycznej  bądź jej kopii, jeśli taką Państwo dysponujecie. W CENTRUM w Gorlicach, można wykonać  wszelkie niezbędne do zaplanowania badania zdjęcia diagnostyczne.

 

 

Zakres usług