Menu button

Pierwsza wizyta

Rezerwacji wizyty można dokonać na kilka sposobów:

Dzwoniąc do recepcji lub wysyłając wiadomość e-mail

Wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie, w zakładce Kontakt

Przychodząc do naszych gabinetów i rezerwując wizytę na miejscu.

W czasie oczekiwania na termin wizyty, można uzupełnić Kwestionariusz Stanu Zdrowia, którego wypełnienie jest konieczne przed pierwszą wizytą. Uzyskując odpowiedź na postawione w Kwestionariuszu pytania, mamy możliwość lepszego zaplanowania leczenia. Informacje w nim zawarte objęte są ochroną danych osobowych.

Kwestionariusz można zeskanować i przesłać mailem na adres:

gorlice@stomatologiawichlinscy.pl 

krakow@stomatologiawichlinscy.pl

Można również przyjść z wypełnionym Kwestionariuszem i złożyć go bezpośrednio przed wizytą w recepcji. Pacjenci, którzy nie wypełnią Kwestionariusza w domu proszeni są o przybycie na wizytę 15 minut wcześniej.

Pobierz kwestionariusz stanu zdrowia (GORLICE)

pierwsza wizyta

W czasie oczekiwania na wizytę w recepcji można skorzystać z bezprzewodowego internetu Wi-Fi, zapoznać się z aktualną prasą, oraz zapraszamy na kawę lub herbatę. U rejestratorki dostępne są nieodpłatne, jednorazowe szczoteczki i pasty do zębów. Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie wizyty rozpoczynały się punktualnie, dlatego też wszelkie odstępstwa od tej reguły są skutkiem nieprzewidzianego wydłużenia procedury medycznej.

Prosimy o zabranie ze sobą aktualnej dokumentacji medycznej bądź jej kopii, jeśli taką Państwo dysponujecie.W obu lokalizacjach dysponujemy pełną diagnostyką radiologiczną. Dzięki temu Pacjent nie jest odsyłany do innych ośrodków w celu uzyskania pełnej diagnozy i planu leczenia.